Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 23:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0 542 810 30 03

0 542 810 30 03

Haberler / Koltuk Yıkama, Halı Yıkama Deterjanları ve Şampuanları

Koltuk Yıkama, Halı Yıkama Deterjanları ve Şampuanları

08Ekim

2016

877 / Kişi Okudu

Koltuk Yıkama, Halı Yıkama Deterjanları ve Şampuanları

Halılarımız ve koltuklarımız günlük yaşamda bizim ve çocuklarımızın daima iç içe olduğumuz ev ürünleri olduğu için, yıkama işleminde kullanılan şampuanların özel olması ve aşağıda sıralanan özellikleri taşıması çok önemlidir.

Halı ve koltuk yıkama şampuanları, insan sağlığına zararlı kimyasal maddeler içermemelidir. Kolayca köpürebilmeli ve suyla karıştığında kolaylıkla eriyebilmelidir. Kuruduktan sonra kalıntı ve iz bırakmamalıdır. Şampuanlar asidik içeriğe sahip olmamalı ve halıyı ve döşemeyi yıpratmamalıdır. İçerisindeki kimyasallar halının ve koltuk kaplamasının rengini ve parlaklığını etkilememelidir. Leke çıkartıcı özelliğe sahip olmalı ancak insan sağlığına zararlı maddeler içermemelidir. Kimyasal özelliği sayesinde halı tüyleri ve hav arasındaki aşağılara inmiş kir ve kalıntıları halı yüzeyine çıkartabilmelidir.
Yukarıda belirltilen özelliklere sahip profesyonel koltuk ve halı yıkama şampuanları endüstriyel olarak üretilmekte olup, firmamız Türkiye ve dünya çapında ün kazanmış Sabuncuoğlu Kimya Sanayi tarafından üretilen ERA 111 halı şampuanı ürünlerini tercih etmektedir.

Diğer önemli hususlar

Koltuk ve halılar yıkanmadan önce mutlaka kuvvetli bir şekilde vakumlanmalı, kir ve kaba tozlarından arındırılmalıdır.
Halılar mutlaka birbirinden ayrı şekilde yıkanmalıdır. Aynı ortamda üst üste veya aynı makinada yıkanan, ıslatılan halıların birbirine renk katacağı, birbirini etkileyeceği unutulmamalıdır.

Yıkadıktan sonra koltuk ve halılar mutlaka iyice kurutulmalıdır. Tam kurutulmayan ve nemli kalan halıl ve koltuk döşemelerinde kolaylıkla bakteriler üreyebilmektedir.

Yıkama sonrasında kullanılan parfüm bazlı solüsyonlarda dikkatli olunmalıdır. Bu tip kimyasal solüsyonlar beklenmedik ve kalıcı hasarlara ve lekelere sebep olabilir.

DİĞER HABERLER

Koltuk Yıkama, Halı Yıkama Deterjanları v

Koltuk Yıkama, Halı Yıkama Deterjanları v 08/Ekim/2016

Web Sitesi Demo Haber

Web Sitesi Demo Haber 08/Ekim/2016

Deneme Kampanya  Başlığı

Deneme Kampanya Başlığı 13/Kasım/2016

Site Demosu İçin Eklenmiştir.

Site Demosu İçin Eklenmiştir. 29/Ocak/2016

Web Sitesi Demo Haber

Web Sitesi Demo Haber 17/Nisan/2016


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0 542 810 30 03
  • Gsm: 0 542 810 30 03
  • Fax:
  • Email: teklif@derinmobiltemizlik.com