Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 23:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0 542 810 30 03

0 542 810 30 03

Firmamız Hakkında

Firmamız Hakkında

          Derin Mobil Temizlik şirketi olarak İstanbul da temizlik sektöründe faaliyet gösteren Derin Mobil Temizlik; çalışmalarını koltuk, yatak, halı, haliflexs ve sandalyeler yoğunlaştırarak, bu alanda gelişen teknolojiyi takip edip en iyi sonuçları almanız için sürekli kendini yenileyerek İstanbul’da bu alanlarda hizmet vermektedir.
Derin Mobil Temizlik ile ev koltuk, yatak, halı, haliflexs ve sandalyeleriz artık daha hijyenik, sağlıklı ve ilk günkü gibi tertemiz! Profesyonel iş ahlakı ile siz değerli İstanbullulara %100 müşteri memnuniyeti amaçlayan tecrübeli ekiplerimizle Derin Mobil Temizlik olarak oturma grubu, koltuk, sandalye, halı&haliflexs ve yataklarınızı temizleyip ilk günkü görünümlerine kavuşturuyoruz.

           İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet verirken leke ayırt etmeksizin her türlü lekeyi ve zaman içerisinde koltuklarınızın içinde biriken kir ve bakterileri çevre dostu antialerjik- antibakteriyel deterjanlarımız, emiş gücü yüksek, koltuğunuzun kumaşını büyük ölçüde kurutan, teknoloji harikası ithal temizleme makinelerimizle temizleyip siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Yerinde, kaliteli ve güvenli hizmet vermekteyiz. Koltuklarınızdaki kir ve lekelerin tekrar kusmamalarını saglıyoruz. Güçlü vakumla daha hızlı kuruma saglıyoruz. Isimizi piyasadaki en seçkin döşemeler için özel olarak üretilmiş antialerjik-antibakteriyel, doğal kumaşa zarar vermeyen koltuk temizleme ilaclariyla yapıyoruz. Endüstriyel tip çift vakumlu koltuk temizleme makinaları kullanıyoruz.  Deterjan atığı bırakmamak için özel solüsyon kullanıyoruz. Tüm personelimiz son derece profesyonel ve işinin uzmanıdır.  Hijyen ve dezenfekte konusunda %100 garanti vermekteyiz. Musterilerimiz bizim için çok önemlidir,  müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.