Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 23:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0 542 810 30 03

0 542 810 30 03

Hizmet / Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Perdeler yaklaşık olarak hayatımızda 2000 yıllardan beri var olan şeyler. Perdeler şüphesiz günümüzde bir evin olmazsa olmaz aksesuarlarıdır. Bu aksesuarlar özenle seçilerek halı, koltuk, yemek takımı veya yatak odasıyla kombinlenir. Düşünün bir insan gibi kombin yapılacak kadar önemli ürünlerdir bu perdeler ve aynı kıyafetler gibi çeşitleri vardır. Bu çeşitler kişinin zevkine, ihtiyacına göre şekil almış ve almaktadır. Yaklaşık çeşit olarak bir sayı vermemiz gerekirse kullanılan en az 36 çeşit vardır. Bunlardan bazıları şunlardır; Ahşap perdeler, drape fon perdeler, dikey perdeler, fon kanat perdeler, Japon panel perdeler, katlamalı perde, rustik perdeler, stor perdeler, tül perdeler, balon perdeler, boncuk perdeler.

Bu saydığımız çeşitler ve belirttiğimiz çeşit sayısı dışında dünya üzerinde çok fazla perde çeşidi vardır şüphesiz. Biz bugün sizler için bu perde çeşitlerinden, son zamanlarda çok popüler olan stor perdeyi inceleyeceğiz.  Stor perdeler son zamanın trendleri arasında en başta yer almaktadır. Zebra stor perdeler tercih sebebi olurken 2 işi bir anda yaparlar, hem güneşlik hem kalın perdelerdir. Bu perdeler her evde zerafet ile dururlar, hem kullanışlı hem de avantajlıdırlar. Kolay montaj edilir, çok fazla pislik, toz tutmazlar ve eve modernlik katarlar.

Bunun dışında kullanılan alanlarda etkileri de çok fazladır. Stor perde sonuç itibari ile ham kumaşla yapılmaz bundan dolayı kırılgan yapılarda olmazlar. Sarıldıkları rulo sayesinde de kaygan olsa da kaymazlar. Stor perdeler şantuk ve polyester kumaştan yapıldıkları için evde arzu edilen yerlere asılabilir. Bu yerler tavan, kiriş gibi arzu edilen, akla gelen ve uyum sağlayacak her yer olabilir.


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0 542 810 30 03
  • Gsm: 0 542 810 30 03
  • Fax:
  • Email: teklif@derinmobiltemizlik.com

ETİKETLER